26 czerwiec 2017, 12:25:02

Nagroda dla naszej studentki!

Z przyjemnością informujemy, że absolwentka magisterskich studiów międzywydziałowych na kierunku gospodarka przestrzenna (obecnie doktorantka na Wydziale Nauk Geograficznych UŁ) Pani Paulina Kaszuba została laureatką pierwszej edycji konkursu organizowanego przez Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN oraz Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej na najlepszą pracę magisterską z zakresu rozwoju obszarów wiejskich. W konkursie, do którego zgłoszono 52 opracowania, praca napisana przez Panią Paulinę Kaszubę, pt.: Urbanizacja wsi w gminie Lutomiersk i Aleksandrów Łódzki, zajęła drugie miejsce. Promotorem opracowania była dr Agnieszka Ogrodowczyk z Instytutu Zagospodarowania Środowiska i Polityki Przestrzennej.