7 marzec 2018, 12:58:29

I Interdyscyplinarne Konferencja Naukowa z cyklu Badania Młodych Naukowców

Zapraszamy do udziału w I Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej z cyklu Badania Młodych Naukowców, w tej edycji odbywającej się pod hasłem „Wiedza – Inspiracja – Pasja”. Konferencja, pod patronatem Rektora Uniwersytetu Łódzkiego, skierowana jest głównie do studentów i doktorantów z Polski oraz z zagranicy, a jej głównym celem jest wymiana poglądów, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie własnych badań naukowych. Chcemy stworzyć młodym naukowcom okazję do zaprezentowania swoich prac naukowych, badawczych z zakresu czterech obszarów:

• nauki,
  • nauki społeczne,
  • nauki ścisłe,
  • nauki przyrodnicze i nauki leśne.

Termin i miejsce konferencji: 22-23.06.2018 r. Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego.

Konferencja skierowana jest do: studentów i doktorantów z Polski oraz z zagranicy, oraz uczestników programu "zdolny uczeń-świetny student"