29 marzec 2018, 08:59:52

Spotkanie z prof. Luís Lima Santos

W przyszłym tygodniu na naszym Wydziale będziemy gościć prof. Luisa Lima Santosa, dyrektora portugalskiego Center of Tourism Applied Research (CiTUR). Szanownych Państwa Pracowników i Doktorantów zapraszamy serdecznie na spotkanie z naszym gościem. Celem spotkania jest prezentacja problematyki badawczej podejmowanej przez CiTUR, jak również poszukiwanie potencjalnych możliwości współpracy. Spotkanie odbędzie się w środę 4 kwietnia w godz. 10.00-11.30 w sali N107 (dawna sala Rady Wydziału).

Osoby zainteresowane problematyką hotelarską (zarówno Pracowników, Doktorantów, jak i Studentów) zapraszamy również na wykłady, które wygłosi prof. Luis Lima Santos:

• Are the independent hotels identified with the Uniform System of Accounts for the Lodging Industry? (środa 4 kwietnia, godz. 12.00-13.30 w sali K121),
  • Setting up operating indicators and ratios for independent hotels (środa 4 kwietnia, godz. 16.00-17.30 w sali K418).